CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Arabské parfémy

Arabské parfémy přinášejí opravdový požitek z vůní

Orientální arabské parfémyUž jste vyzkoušeli naše luxusní arabské parfémyParfémy ze zemí Orientu se vyznačují kvalitními a vzácnými ingrediencemi. Spíše než na arabské olejové parfémy se zaměřujeme na prodej vůní z velmi kvalitních luxusních základů typu ambra či pižmo. Většinou se jedná o čisté přírodní složky, např. oudová silice, růže z Taifu, pravá ambra, šafrán a další. Díky jejich správné koncentraci se arabský parfém stal jedním z nejkvalitnějších parfémů typických svou obrovskou výdrží.

Kvalitní vůně pro první
vyzkoušení

   

Oblíbená vůně z Orientu 

 

   

Přepychový parfém

             Raneen EDP 
Leilani EdP        Baheej EdP     Raneen EdP


Proč si vybrat arabské parfémy od nás

  • při nákupu nad 5 000 Kč poštovné zdarma
  • při nákupu nad 10 000 Kč sleva 10 %
  • jsme přímí dovozci originálních parfémů
  • trvanlivější, koncentrované vůně oproti západním parfémům
  • vysoká kvalita díky vzácným složkám za velmi dobrou cenu
  • srovnatelné nebo vyšší množství vzácných, přírodních ingrediencí
  • vůně královských palácových firem se staletou tradicí


Kvalitní složky parfémů mají vliv na delší trvanlivost, vysokou koncentraci a ojedinělost vůní arabských parfémů oproti běžným evropským a
 západním parfémům, které obsahují převážně chemické přísady. Tyto kvalitní parfémy arabské u nás můžete zakoupit za příjemnou cenu. 

Orientální arabské parfémyUdělejte si radost a vyberte si z nejoblíbenějších vůní smyslný arabský parfém královských palácových firem. Orientální parfém od výrobců se staletou tradicí podtrhne a zároveň doplní vaši osobnost.

Vyberte si z naší nabídky luxusních arabských parfémů: 

Vyzkoušejte si osobně kvalitní arabské parfémy po předem domluvené schůzce v Trutnově. Nabízíme vám také poradenství osobní, po telefonu, po mailu či přes FB. K objednávkám získáte dárky v podobě vzorků zdarma. Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc poštovné zdarma.

Originální parfémy arabské můžete zakoupit přímo osobně na předem domluvené schůzce, skrze objednávku na webu nebo nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky. 

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

poustni_vabeni_cz.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací