CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod > Novinky>Levné parfémy od mistrů parfumérů

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Levné parfémy u nás obsahují široké spektrum kvalitních orientálních vůní. Ať si vzpomenete na pižmový, oudový, kořeněný či jiný, takový parfém pro vás máme. Značnou část z nich lze navíc používat unisex. Podívejte se na naši nabídku bohatě zdobených flakonů ukrývajících božskou vůni palácových zahrad, kadidla a přepychu v každé kapce.

Jaké levné parfémy si můžete vybrat?

Misk Makkah CPO

Spojení růže, bílého pižma, krémových a pudrových tónů a bíléhou oudu v příjemné orientální unisex vůni.

 

 

 

Misk Abeer CPO

Andělská vůně vzniklá vytříbeným spojením bílého pižma, citrusů a libanonského cedru.

 

 

 

Marjaan CPO

Malý flakon s roll-on kuličkou skrývá nevídaně bohatý zážitek dřevitého charaktreru spojením růže, jasmínu, pomerančového květu, santalu, cedru, ambry, oudu, pižma...

 

 

Faiqa´h CPO

Letní nasládlá vůně jižních zralých plodů a květin v kombinaci citrusů, liči, melounu, šafránu, lotosu, frézie, fialky, bílé růže, bílého pižma, ambry, santalu a cedru.

 

 

Další levné parfémy

Zpět

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací