CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Luxusní dárek k Mezinárodnímu dni žen

Luxusní dárek k Mezinárodnímu dni žen

Dárek k MDŽMDŽ, Mezinárodní den žen se blíží a Vy jistě přemýšlíte, čím obdarujete tu, která je Vašemu srdci nejbližší.

Neváhejte a využijte naší nabídky luxusních dámských parfémů. Orientální parfémy jsou ukryté v nádherných flakoncích, které samotné vypadají jako šperk. Vůně jsou poskládané z těch nejkvalitnějších ingrediencí světa Orientu a Dálného východu a proto Vás budou doprovázet ještě hodiny poté, co jste je aplikovali.

Dárek k MDŽ
Inspirujte se!

Vyberte si luxusní dárek k MDŽ pro svoji drahou polovičku z naší široké nabídky orientálních parfémů. Inspirovat se můžete nabídkou dámských parfémů.

Pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu správnou vůni. Jsme tu pro Vás!

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací