CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Nejprodávanější dámské parfémy vůně

Dolaďte svou osobnost jedinečnou vůní ze zemí Orientu

Nejprodávanější dámské parfémy vůněV kategorii pro nejprodávanější dámské parfémy vůně se můžete inspirovat širokým výběrem těch nejoblíbenějších vůní. Nejoblíbenější ženské parfémy obsahují magickou kompozici vůní, které jsou výsledkem přidáním nepřeberného množství vysoce kvalitních přírodních složek a jejich kombinací. Nejoblíbenější parfémy ze zemí Orientu mají ve svém složení nejčastěji oudovou silici původem z Kambodže, Malajsie a Laosu. Kromě oudu je další nejtypičtější složkou orientálních parfémů např. růže z Taifu, jasmín sambac z Indie a Jávy, šafrán a santal z Íránu, cedr z Libanonu, vanilka z Madagaskaru a mnoho dalších.

Každý si jistě vyberete své nejoblíbenější parfémy, které se stanou neodlučitelnou součástí vaší osobnosti. Podívat se můžete rovnou na celou škálu sekce dámské parfémy. Mezi vůněmi z Orientu jsou zastoupeny lehké a svěží vůně vedle vůní ovocných, dále parfémy s květinovým, kořeněným, sladkým gumánským či dřevitým aroma. Vybrat si můžete jak pravověrné orienty, tak i moderní vůně evropského charakteru.

Doporučujeme z orientálních parfémů:

Dostupná kvalita pro první vyzkoušení Luxusní voňavé kousky   Nejoblíbenější vůně z Orientu 
 Leilani EDP  Danat Al Khaleej  Shal EDP  Ibtisamat edp 
Leilani EdP Danat Al Khaleej EdP Shal EdP  Ibtisamat EdP


Nejprodávanější dámské parfémy vůněOproti evropským či západním parfémům jsou parfémy z Orientu trvanlivější, koncentrovanější a jedinečné, obsahují vyšší procenta parfémových složek a jsou vyrobené v převážné většině z čistých přírodních složek. Dá se tedy říci, že kvalita parfémů je oproti těm chemickým ze západní produkce nepochybně vyšší, a to za příjemnější cenu. U nejkvalitnějších a nejdražších parfému se jedná o přírodní vonné esence té nejvyšší jakosti.

Veškeré parfémy, které prodáváme na našem e-shopu, můžete zakoupit v podobě vzorků s obsahem 1 ml parfémové vody či 0,5 ml čistého parfémového oleje nebo na vyžádání i ve formě odstřiků s obsahem 10 ml. Díky vzorku si vytvoříte jasnou představu o vůni parfému. 

Nejprodávanější dámské parfémy vůně si můžete osobně vyzkoušet v Trutnově na předem domluvené schůzce. Nabízíme Vám také osobní poradenství, poradenství po telefonu nebo po mailu. K objednávkám získáte dárky v podobě vzorků zdarma. Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc poštovné zdarma.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým originálním dárkem v podobě magické kompozice vůní!

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

royal_divan_cz.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací