CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>O Nás

O Nás

Naše dynamicky se rozvíjející obchodní společnost se zabývá prodejem orientálních parfémů a vůní v regionu Střední a Východní Evropa. Tyto produkty pravidelně nakupujeme ve Spojených Arabských Emirátech a v zemích Zálivu  přímo od výrobců, kteří jsou garantem jejich vysoké kvality. Při nákupu spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky v oboru parfémů a vůní, kteří Vám rádi a ochotně poradí s případným výběrem té správné vůně pro Vás. Pro naše zákazníky tu máme poradenský servis a možnost soukromých prezentací s ohledem na specifická přání klientů a maximální péčí. Také pořádáme předváděcí akce a prodej na výstavách a veletrzích, kde jsou parfémy prezentovány špičkovými odborníky na vůně.

‌Vůně ze zemí Orientu jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, za všechny jmenujme růži z Taifu, oudovou silici z Kambodže, Malajsie a Laosu, íránský santal a šafrán, jasmín sambac, libanonský cedr, pravou ambru a čisté pižmo, neboli mošus, či musk. Parfumérství má v zemích Zálivu tisíciletou tradici, toto umění se často předává z otce na syna. Orientální parfémy se vyrábějí především v koncentraci parfémových vod a koncentrovaných parfémových olejů, obsahujících vysoké procento čistých parfémových složek, nesrovnatelně převyšujících Západní produkci. Najdete mezi nimi nejen pravověrné těžké a kořeněné orienty, ale i překvapivě lehké a svěží, květinové, ovocné, gurmánské, či dřevité vůně. Záleží na Vás samotných, čemu dáváte přednost. 

‌Pokud Vás naše nabídka zaujala, prohlédněte si naše webové stránky, kde si nejen projdete náš sortiment, ale i počtete o konkrétních vůních, které Vás zaujmou. Na našem e-shopu si můžete vůně ihned zakoupit a to nejen v originálních flakonech a baleních, ale i ve vzorcích, vhodných k vyzkoušení a poznání vůně. Nabízíme také možnost spolupráce pro beauty a wellness studia a módní butiky. 

‌Neváhejte nás kontaktovat, naše odbornice paní Renée, která se parfémům a vůním věnuje již přes dvacet let, Vám ráda poradí s výběrem, či jakýmkoliv jiným dotazem, týkajících se arabských parfémů. Pokud máte zájem připravit voňavé odpoledne dle Vašeho přání pro Vás a Vaše klientky, či zaměstnance a chcete vůně zažít a vyzkoušet na vlastní kůži, domluvte si osobní prezentaci přímo u Vás v salonu, nebo ve firmě

Nic není nemožné...

Jsme hrdým oficiálním obchodním partnerem prestižní emirátské značky Royal Diwan Group. V České republice zastupujeme tohoto našeho obchodního partnera jako jediní na trhu a jejich luxusní parfémy nabízíme jako jedna z mála firem v celé Evropě.

Podívejte se zde.

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější skvosty ze světa Orientu

fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

royal_divan_cz.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací