CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Orientální parfémy

Orientální parfémy podtrhnou vaši osobnost

 

Orientální parfémy

Vyzkoušejte naše exkluzivní orientální parfémyOrientální parfém je pečlivě zpracovanou vonnou kompozicí, jejíž vysoká koncentrace kvalitních a vzácných přírodních esencí zaručí delší trvanlivost vůně oproti běžným parfémům obsahující převážně chemické složky.

Luxusní orientální parfémy jsou především uměním zkušených mistrů parfumérů s tisíciletou tradicí. Flakónek vůně z Orientu se stane neodmyslitelnou součástí Vaší osobnosti a zároveň bude luxusní ozdobou na Vašem toaletním stolku. Kvalitní orientální vůně podle vlastních preferencí u nás můžete zakoupit za příjemnou cenu. Vybrat si můžete jak orientální parfémy dámské a pánské, tak i unisex, které si doma můžete vyzkoušet společně.

Doporučujeme z orientálních vůní:

Dostupná kvalita pro první
seznámení

Luxusní zlatý střed

Exkluzivní...

       
 Sylvan EdP Rasheikha EdP  Precious Stone Amethyst Signature II EdP

 

 

Orientální parfémy

Který přepychový orientální parfém sedne vám:


Kvalitní orientální vůně v sobě vždy snoubí trochu tajemna, vášně a smyslnosti. Nechte se hýčkat parfémy z Orientu, k
teré si můžete osobně vyzkoušet v Trutnově na předem domluvené schůzce. Nabízíme Vám také osobní poradenství, poradenství po telefonu nebo po mailu. K objednávkám získáte dárky v podobě vzorků zdarma. Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc poštovné zdarma.

Originální arabské parfémy můžete zakoupit osobně na předem dohodnuté schůzce, skrze objednávku na webu nebo nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky. 

 

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací