CZ
Hudba

Originálním vánočním dárkem je osobitá vůně

5.12.2016

Stále ještě nevíte, co koupit své nejdražší k Vánocům? Šperky se asi neomrzí, ale co jí dát letos opravdový klenot mezi parfémy od Royal Diwan Group?

TOP výrobci orientálních parfémů

2.11.2015

Vyzkoušejte parfémy od těch nejlepších: Asgharali, Fragrance Designs nebo třeba Royal Diwan Group.

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Orientální parfémy

Orientální parfémy podtrhnou Vaši osobnost

 

Orientální parfémy

Vyzkoušejte naše exkluzivní orientální parfémyOrientální parfém je pečlivě zpracovanou vonnou kompozicí, jejíž vysoká koncentrace kvalitních a vzácných přírodních esencí zaručí delší trvanlivost vůně oproti běžným parfémům obsahující převážně chemické složky.

Luxusní orientální parfémy jsou především uměním zkušených mistrů parfumérů s tisíciletou tradicí. Flakónek vůně z Orientu se stane neodmyslitelnou součástí Vaší osobnosti a zároveň bude luxusní ozdobou na Vašem toaletním stolku. Kvalitní orientální vůně podle vlastních preferencí u nás můžete zakoupit za příjemnou cenu. Vybrat si můžete jak orientální parfémy dámské a pánské, tak i unisex, které si doma můžete vyzkoušet společně.

Orientální parfémy

Který přepychový orientální parfém sedne vám:


Kvalitní oritentální vůně v sobě vždy snoubí trochu tajemna, vášně a smyslnosti. Nechte se hýčkat parfémy z Orientu, k
teré si můžete osobně vyzkoušet v Trutnově na předem domluvené schůzce. Nabízíme Vám také osobní poradenství, poradenství po telefonu nebo po mailu. K objednávkám získáte dárky v podobě vzorků zdarma. Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc poštovné zdarma.

Originální arabské parfémy můžete zakoupit osobně na předem dohodnuté schůzce, skrze objednávku na webu nebo nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky. 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací