CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod > Novinky>Originálním vánočním dárkem je osobitá vůně

Originální vánoční dárek, to jsou parfémy od Royal Divan Group

5.12.2016

royal divan group

Stále ještě nevíte, co koupit své nejdražší k Vánocům? Šperky se asi neomrzí, ale co jí dát letos opravdový klenot?

Žádná žena neodolá vábení tajemného orientu a přepychu arabských paláců. Je raději svůdná nebo něžná? Či od obojího trochu? Tak či tak podlehne lásce na první přičichnutí s exkluzivními orientálními parfémy od Royal Divan Group. Pojďme si krátce něco říct o nejoblíbenějších z nich.

Narcissus EdP

Pod něžným závojem jarních kvítků se skrývá náznak rebelské samolibosti. S vůní Narcissus se každá žena stane nevinně vyhlížející dámou s rafinovaným druhým já těsně pod povrchem.

Sublime VI EdP

Pokud kdy žila Šeherezáda, její příběhy musela provázet podobná vůně. Obtěžkaná pižmem i svěží jako okvětní plátky - podle situace. Cinkání zlatých šperků a vánek, který vnáší do paláce ráno vonící po koření, ovoci a květech z rozlehlých zahrad.

Sultan

Ani pánové nemusí pohrdnout kvalitní vůní s dávkou exotiky. Orientální parfémy obecně lahodí ženskému čichu a tato vůně není výjimkou. Sultan je luxusem překypující vůně muže, který dobře ví, co chce. Pečlivě vytříbená směs koření a pižma... Na něco tak mužného každý den nenarazíte.

Prohlédnout více parfémů

Zalíbily se vám parfémy od Royal Divan Group, ale nejste si jisti vkusem člověka, kterého chcete obdarovat? Pěkným dárkem může být i výběr vzorků, podle nichž si to nejlepší vybere opravdu každý.

Zpět

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

poustni_vabeni_cz.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací