CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Pánské parfémy, které voní ženám

Pánské parfémy, které voní ženám

Pánové, chcete nosit přitažlivé vůně parfémů pro moderního aktivního muže, které Vás povzbudí a nabijí vás energií? Odhalíme vám starodávné tajemství. Malikah vám představuje pánské vůně, které voní ženám.

Přivážíme pro vás vůně parfémů z exkluzivních výběrových řad arabského světa. Všechny vůně parfémů jsou pro Vás vyrobeny s největší péčí a umem mistrů parfumérů. Oceníte především bravurní pojetí orientálních tónů arabského světa laděných do moderního stylu.

Luxusní orientální parfém za skvělou cenu?

Podívejte se na naši akční nabídku arabských parfémů.

Pánské parfémy které voní ženámKaždá z vůní je vyrobena tak, aby podtrhla váš osobitý styl. Vybíráme pro vás opravdové skvosty pro opravdové muže, které každou dámu dostanou na kolena. Všechny parfémy obsahují nejluxusnější složky, které mají famózní výdrž své vůně.

Nechte se unést vůněmi opojných zahrad arabských sídel

Všechny své produkty nakupujeme ve Spojených arabských emirátech a v zemích Zálivu přímo od výrobců, aby každý produkt měl zaručenou kvalitu. Parfémy jsou baleny v originálních flakonech. Vyberte, který z parfémů bude ten pravý právě pro vás!

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

poustni_vabeni_cz.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací