CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Parfém mošus

Mošus parfém oslní každého ve Vaší blízkosti

Arabský parfém s pižmem

Zabýváme se prodejem luxusních orientálních parfémůNaše parfémy jsou kvalitní a to díky vyššímu obsahu procent parfémových složek a jejich převážně čistě přírodnímu původu oproti vůním z evropské mainstreamové produkce.

Orientální mošus parfém je vhodný pro každého, kdo si rád dopřává kvalitní a dlouhotrvající parfémy.

Co je mošus?

Mošus v parfému můžete znát také jako pižmo. Mošus neboli pižmo představuje nejintenzivnější a nejpříjemnější vůni ze zvířecí říše. Mošus parfém je kromě intenzivní vůně známý také svými afrodiziakálními účinky

Věděli jste, že také parfém mošus obsahuje? Některé nejjemnější a nejluxusnější  parfémy mají ve svém složení právě tuto látku. Užívá se především kvůli stálosti vůni, díky mošusu Vaše vůně vydrží po dlouhou dobu.

Mošus je v přirozené podobě tělní produkt, který vylučuje živočich zvaný kabar pižmový, žijící v himalájských oblastech. Tomu tato látka slouží ke značkování svého teritoria.

Mošus parfém můžete zakoupit také jako v podobě olejového parfému. Parfém mošus olej se dá vmasírovat nejen na pokožku či do vlasů, ale dá se použít i jako olej do koupele s aromatickou vůní.

 

Vyberte si z naší nabídky luxusní mošus parfém s okouzlující vůní:

 

Sublime Misk CPO    Misk Abeer CPO    Le Pinko EdP
 Sublime Misk CPO    Misk Abeer CPO       

 


Pro naše zákazníky máme ke každé objednávce dárek v podobě vzorků zdarma!‌

V případě Vašeho zájmu si můžete vytvořit objednávku přes rozhraní e-shopu. Pokud máte nějaké dotazy či potřebujete pomoci, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací