CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace

Tipy a inspirace ze světa parfémů

Luxusní arabské parfémy

Všechny naše vůně parfémů jsou originální umělecká díla, vytvořená mistry parfuméry s tradicí ověřenou staletími. Ponořte se do tajů orientálních vůní a čeká na Vás procházka těmi nejluxusnějšími produkty, kdy každý kus pro Vás pečlivě vybíráme tak, aby v naší nabídce byly opravdové skvosty, které si ihned zamilujete.

Chcete vědět, jaké ingredience jsme pro Vás použili do všech našich parfémových skvostů? Přinášíme Vám zajímavé tipy
a inspirace, které odkrývají dávná tajemství orientálních parfémů. 

Každá orientální vůně potřebuje k vyniknutí čas, přibližně 15 min. Po aplikaci se Vám může zdát velmi těžká až agresivní, ale po rozvinutí se stane velmi příjemnou a podmanivou a může trvat hodiny i dny. 

Dámské parfémy

Orientální vůně jsou velmi koncentrované, proto stačí několik kapek. Aplikujte nejlépe na dobře prokrvená místa například na oblast za ušima, na krku,
na zápěstí, na loketních důlcích apod.

V naší nabídce najdete několik druhů arabských vůní: orientální, gurmánské, chyprové, citrusové, dřevité a nebo kombinace těchto typů.

Vybírat můžete z jednotlivých sekcí, rozdělených podle pohlaví nebo můžete využít naší akční nabídky. Pokud si nejste jistí jedinou vůní, nabízíme také prodej vzorků parfémů.

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací