CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod > Novinky>VALENTÝNSKÉ SLEVY!!!

VALENTÝNSKÉ SLEVY!!!

16.1.2017

Oslavte den svatého Valentýna s exkluzivními vůněmi z Orientu! Obdarujte své drahé blízké, na kterých Vám záleží, pohádkovými kompozicemi od parfumérských mágů dubajských značek Royal Diwan GroupFragrance Designs a Top Perfumer

Při nákupu dvou libovolných vůní od těchto tří luxusních značek přímo z Dubaje vám odečteme 15 % z jejich ceny. Stačí, když do své objednávky připíšete na konci poznámku: VALENTÝN. Akce platí a potrvá od 1. - 28. 2. 2017. 

Sleva vám bude odečtena na vaší faktuře. Případné slevy se nesčítají.

Zpět

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací