CZ
Hudba

Levné parfémy od mistrů parfumérů

19.9.2017

Pokud se poohlížíte po levných parfémech, podívejte se na naši nabídku. Levné vždycky nemusí znamenat méně kvalitní. My v Malikah pro vás přivážíme z tajemného orientu vždy jen to nejlepší od našich ověřených obchodních partnerů.

Opojné vůně dálek ukryté ve flakonu

23.6.2017

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Navštívit opojné zahrady a paláce dalekého orientu můžete ale i v tuzemsku. Přivážíme to nejlepší z arabských parfémů až k vám! Uhraňte okolí s parfémy od nejlepších mistrů parfumérů z těch nejkvalitnějších složek.

15% slevy k MDŽ!!!

1.3.2017

Slavíte svátek MDŽ? Pak Vás určitě potěší naše akce věnovaná tomuto dni, která probíhá od 1. do 15. března! Obdarujte svou milovanou pohádkovými vůněmi ze zemí Orientu. Při objednání jakékoliv dámské či unisex vůně od nás získáte 15% slevu. Neváhejte a vybírejte z bohatého sortimentu smyslných vůní!

Další novinky

Facebook
Twitter
Úvod>Tipy a inspirace>Vzorky parfémů

Vzorky parfémů prodej nejoblíbenějších vůní

Orientální parfémy jsou velice luxusní vůně, kdy každý parfém je originálním dílem mistrů parfumérů. Orientální parfémy mají specifickou podmanivou vůni, kterou okouzlily spoustu milovníků luxusních vůní. Pokud si nejste jisti výběrem toho spravného orientálního parfému, využijte možnosti vyzkoušení vůní v malých degustačních vzorcích. Nabízíme vám vzorky parfémů prodej samostatně v malých flakoncích, abyste svoji vůni mohli nejprve poznat.

Vzorky parfému nabízíme v balení 0,5 - 1 ml, které vám bohatě postačí k prvnímu seznámení se s novou vůní.

Vyzkoušejte některou z nejžádanějších vůní na vlastní kůži

               
    Signature VII        Free      Narcissus   Al Thabab Al Safi

vzorek Sublime EdP

Při zkoušení těchto orientálních arabských vůní mějte na paměti, že každý luxusní parfém potřebuje čas k dokonalému rozvinutí spodních tónů. Abyste mohli svoji vůni poznat, počkejte po aplikaci min. 15 min. Po alikaci se vám může zdát velmi těžká, ale pokud vydržíte, dočkáte se okouzlující podmanivé vůně. Hodiny a hodiny poté si budete připadat jako princezny a princové z pohádek Tisíce a jedné noci... Nabízíme vám vzorky parfémů pro dámy i pány přímo od světoznámých výrobců arabských parfémů, např. Royal Diwan Group.

vzorek Le Oud EdP

Pokud vás některá z vůní osloví, můžete si u každého výrobku objednat originální flakonky a balení, varianta "plný" nebo již zmiňované vzorky vůní, varianta "vzorek". Tyto varianty najdete u každého z našich výrobků, pro ukázku např. Mariyam EDP. Výběr je jen na vás!

Poradit s výběrem vhodného parfému vám můžeme i osobně na předem dohodnuté schůzce, nebo nás můžete kontaktovat e-mailem, či telefonicky.

Royal Diwan Group Asgharali Fragrance Designs Top Perfumer
Makkaj Atyab Al Marshoud SSG Fragrances

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací