CZ
Hudba
Facebook
Twitter
Úvod>Vzorky parfémů

Vzorky parfémů prodej nejoblíbenějších vůní

Orientální parfémy jsou velice luxusní vůně, kdy každý parfém je originálním dílem mistrů parfumérů. Orientální parfémy mají specifickou podmanivou vůni, kterou okouzlily spoustu milovníků luxusních vůní. Pokud si nejste jisti výběrem toho spravného orientálního parfému, využijte možnosti vyzkoušení vůní v malých degustačních vzorcích. Nabízíme Vám vzorky parfémů prodej samostatně v malých flakoncích, abyste svoji vůni mohli nejprve poznat.vzorek Al Hareem EdP

Vzorky parfému nabízíme v balení 0,5 - 1 ml, které Vám bohatě postačí k prvnímu seznámení se s novou vůní.

Nabízíme Vám vzorky parfémů pro dámy i pány přímo od světoznámých výrobců arabských parfémů, např. Royal Diwan Group, Syed Junaid Alam nebo Ard Al Zaafaran.

vzorek Sublime EdPPři zkoušení těchto orientálních arabských vůní mějte na paměti, že každý luxusní parfém potřebuje čas k dokonalému rozvinutí spodních tónů. Abyste mohli svoji vůni poznat, počkejte po aplikaci min. 15 min. Po alikaci se Vám může zdát velmi těžká, ale pokud vydržíte, dočkáte se okouzlující podmanivé vůně. Hodiny a hodiny poté si budete připadat jako princezny a princové z pohádek Tisíce a jedné noci...

vzorek Le Oud EdPPokud Vás některá z vůní osloví, můžete si u každého výrobku objednat originální flakonky a balení, varianta "plný" nebo již zmiňované vzorky vůní, varianta "vzorek". Tyto varianty najdete u každého z našich výrobků, např. Taj Al Arab EdP nebo Le Oud EdP. Výběr je jen na Vás!

Poradit s výběrem vhodného parfémů Vám můžeme i osobně. Navštivte náš showroom, kde se Vám budou při výběru a testování věnovat naši odborníci.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací